Modele tavolina televizori

Fotografoni muret që rrethojnë televizorin tuaj dhe përgatituni të mbeteni të habitur. Televizori analizon imazhin dhe krijon automatikisht Liman virtuale për të rikrijuar murin tuaj Duke përdorur teknologjinë unike të sintezës së teksteve. Mendoni ndryshe. Vendoseni TV tuaj Kudo që të dëshironi. Studio e transformon TV tuaj në një vepër Arti Kudo që e vendosni. B Shiten Divana 3-2-1-1 Jane ne gjendje shume te mire. cmimi 300 Mije Leke te vjetra…. Zgjidhni zonën më të pastër të murit tuaj për t`a vendosur në ekranin e TV. Ndiqni udhëzimet për të marë një Foto të ekranit të televizorit dhe zonën e zgjedhur të murit. Me Modaliteti i Ambientit, në dhomën tuaj të ndenjes Tani Mund të keni përmbajtje zbukuruese, informacion të dobishëm dhe me fotot tuaja. Ju NUK do ta Vini re TV në mur sepse gërshetohet në mënyrë të përkryer me dekorin tuaj dhe madje Mund të Luani Pak muzikë të lehtë në sfond. * “One visible Connection” i referohet një kablloje të vetme transparente optike të Lidhur me one Connect Box që Integron kabllot e jashtme të pajisjes, por NUK i referohet kabllos së energjisë së televizorit APO kabllove të lidhura me pajisje të Tjera të Tilla si altoparlanti i hollë. * Pajisjet duhet të jenë të lidhura me one Connect përmes kabllos HDMI.

* Kllapa e montimit për mur PA hapësirë BoShE: matur nga pjesa e Pasme e televizorit, Hapësira BoShE Mund të ndryshojë bazuar në llojin e instalimit dhe të murit. * Kllapa e montimit për mur PA hapësirë BoShE, mbajtëset Studio dhe gravité Shiten veç. * Mbajtësja Studio dhe Gravity janě të pajmarhme me televizorët 55 “/65” qled. * Imazhet janě të simuluara dhe Vetëm për qëllim ilustrimi. Pamja dhe specifikimet e dizajnit që NUK e prekin performancën e produktit u nënshtrohen ndryshimeve PA dhënë Njoftim * Ju lutemi referojuni faqes së produktit për secilin Model. B shes divane ne gjendje Shum te Mir, nje trais, nje dysh dhe dy Tek. … NUK ka qenë kurrë më e lehtë të Montoni vetë TV tuaj në mur.

Bashkoni. De varni. Le Rregulloni. B shes kend per Dhome ndenje ne gjendje shume te mire, shume Pak i perdorur permasat 300 x 200 cm ngjyra cokollate tavoline Mesi me permasat: 100 x 65 cm, shume funksionale me dy sirtar… B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te gjitha Pajisjet. Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem.

… B shitet makine qepese eshte Bléré ne greqi dhe eshte e PA perdorur….. B Shitet krevat Dopio standart permast 160 × 200 cm, i PA perdorur, dysheku italjan, Baza e fort hekur, cmimi 10000leke Tél 0692526083… B Friteze, 2000 Leke (20 Mije Leke) Kontakte ne WhatsApp… B Tavoline ngrenje me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire… Me kllapën tonë të murit me dizajn të veçantë, QLED TV përputhet në mënyrë natyrale me dizajnin e dhomës së ndenjes dhe Asgjë NUK Ju tërheq vëmendjen nga cilësia e mahnitshme e figurës në ekran. Plotësoni hapat dhe shikoni shkrirjen e televizorit në hapësirën tuaj. Kopjoni dhe ngjisni murin tuaj në ekran. Përdorni aplikacionin SmartThings për të marë një pamje të një prej tri zonave të murit Rreth televizorit tuaj dhe televizori juaj do të mbushet me imazhin e sfondit që pasqyron ngjyrën dhe cilësinë e murit. B Jane 45 Cope tavolina Pune per dy persone, te paketuara, matériel druri-entief, ngjyra e bardhe. Mund te perdoren per Qendra Interneti, laboratore shkollash, Koll Center ETJ.

gjysmat Jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me Kembe mbajé metsemblables…. B Shws 3 dritarw te Vogla dhe 4 Dyer alumini 700mijlek ndoshta Ju hyjne ne Pune punishteve 0685656349… . Zgjidhja One Mount e bën të lehtë varjen e TV tuaj ose ndryshimin në një mbajtëse e CILA përputhet më së Miri me dhomën tuaj. Ka mbajtëse të ndryshme nga të cilat Mund të zgjidhni, Duke përfshirë mbajtësen Gravity dhe mbajtësen Studio.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.